Як обрати ковані ворота

Прислів’я про те, що гостей ми зустрічаємо по одягу, знає, напевно, кожен. Точно так само миттєво і по першому враженню складається і їхня думка про нас і наше житло. Наприклад, перш, ніж побачити інтер’єр будинку і навіть просто розглянути його архітектуру, гості звернуть увагу на паркан. Можливо, саме тому сьогодні серед власників заміських ділянок так актуальні ковані огорожі і ворота, які вже давно визнані найестетичнішим варіантом огорожі.

Зворотний бік такої популярності — складнощі з вибором серед величезного асортименту, велика кількість підробок під ручне кування і несумлінних послуг з монтажу, тому пропонуємо коротку інструкцію від нашої компанії, яка дозволить уникнути всіх цих прикрих неприємностей.

Як обрати ковані ворота та огорожу?

При всій своїй естетиці і витонченості ковані огорожі підходять далеко не для всіх ділянок і будинків. На думку архітекторів, художня ковка ідеально поєднується з досить великими котеджами в класичному, середньовічному або кантрі-стилі, будинками з каменю, червоної цегли і бруса, геометрично бездоганними «французькими» садами, газонами і ділянками з максимально відкритим простором. Втім, ексклюзивне кування може прикрасити і огорожу зовсім крихітної ділянки, на якій зведено найбільший сучасний котедж з фасадом з плитки, скла або металевого сайдингу. Ми можемо дати вам  корисну пораду: потрібно лише, щоб ковані елементи воріт або хвіртки повторювалися у візерунку перил ганку, декоративних решіток або ліхтарів.

Встановлення ГБО Львів