Художня ковка

Художнє ковальство – це надзвичайний та унікальний один із видів мистецтва. Ковальство десятиліттями використовується в архітектурному середовищі для збагачення оформлення інтер’єру та прикраси фасадів будівель. Саме художнє ковальство донесло до наших днів надзвичайну красу старовинних ансамблів архітектури.

      Ковані вироби можна легко поєднати  з архітектурними формами та завдяки легкості малюнка, плавності ліній і різноманітності орнаментів-надають особливу виразність та  шарм.

     Область застосування кованих виробів надзвичайно різноманітна. Їх легко поєднати з абсолютно любими матеріалами: склом, тканиною, керамікою та різними стилями: класикою, Провансі, hi-tech та еклектикою.

      Саме художнє ковальство в застарілий вже інтер’єр зможе  додати унікальну родзинку. Варто сказати що предмети  кованих виробів є довговічними і функціональними , що у ряді з красою і вишуканістю дає ще одну  важливу  перевагу, яка  дозволяє користуватися заслуженою популярністю.

     Кожна деталь художньої ковки — це справжній шедевр. Кожний кований виріб є індивідуальною та  копіткою роботою майстра. Використання кованих виробів в інтер’єрі, дозволить створити унікальний стиль вашого будинку, продемонструє ваш вишуканий смак і виділить безпосередність характеру.

Художня ковка — ремесло,яке зародилося більше 1000 років тому. Кожній речі майстерність коваля надає індивідуальний і естетичний вигляд. Декоративні ковані вироби можуть бути представлені орнаментом з різною фактурою або окремими декоративними елементами.

Як надати майстерної легкості масивному кованому виробу або елементу?

Декоративними доповненнями — накладками, завитками, квітами. Так само, якщо замовлення на ковані вироби робиться для особистих потреб, наприклад, прикраси заміського будинку, декоративний орнамент доповнить цілісність і тонкість сюжету виробу. Незважаючи на поширеність застосування декоративних деталей у створенні орнаменту важлива помірність, щоб не перетворити високохудожню роботу в несмак. Для прикраси парканів, перил або воріт найчастіше використовують листяний і квітковий орнамент, так само для цих цілей відмінно підходить декор виноградною лозою і гронами.

Художня ковка — це виготовлення декоративних кованих виробів з металу, таких як візерунки, завитки, накладки та інші. Кожний кований виріб може бути оброблений полімерним матеріалом, так само йому може бути додане оригінальне забарвлення будь-якого кольору з представленої гами. Покриття полімерним матеріалом — це не тільки індивідуальність і естетична складова зовнішнього вигляду, але і можливість додатково захистити кований виріб від корозії та іржі. Наприклад, таке полімерне покриття, як патина використовується для покриття міжкімнатні двері деяких елементів орнаменту, вона може бути використана для нанесення золотого, срібного або мідного відтінку. Фарбування листяного орнаменту в будь-який з цих відтінків надає всьому виробу оригінальність і естетичність, на противагу нефарбованому. Ковані вироби без покриття не захищені від зовнішніх впливів, що значно скорочує термін служби. Завдяки фарбуванню кованих виробів з’являється можливість для досягнення різних візуальних ефектів, наприклад, ефекту старіння.

Мистецтво художньої ковки металу — це виготовлення цільних предметів інтер’єру, і виготовлення їх окремих елементів. Індивідуальність застосовна для разового або штучного виробництва, коли важлива і ексклюзивність та елітність виконання кованих виробів одночасно. Для цих цілей кращий вихід — виготовлення різних художніх деталей ручним методом, що забезпечить чіткість і досконалість кожної деталі відповідно до заданих параметрів.

Ручна робота дозволяє виготовленим виробам чітко нести всі ознаки фірмового стилю. Багате розмаїття фактур дозволяє додати індивідуальність і впізнаваність кожному окремому проекту.

Встановлення ГБО Львів