Our Blog

Часті перепади напруги в мережі не тільки псують побутову техніку, а й збільшують витрату електрики. Щоб уберегти себе від подібних проблем досить купити стабілізатор, найкращий захист від перепадів і стрибків.
Що називають стабілізатором напруги?
Стабілізатор напруги — це особливий прилад, який контролює напругу в мережі і утримує його в межах 220 В. Пристрій володіє різною потужністю і вхідною напругою.
Типи стабілізаторів напруги
Сучасні стабілізатори бувають 3-х видів:
• Сервепривідний — працює за механічним принципом, має електромотор з невеликим повзунком. Рухаючись по трансформаторних витках, повзунок змінює напругу на виході стабілізатора напруги. Магазин «Правильне електроживлення» пропонує сервепривідний стабілізатор напруги за доступними цінами-і це головний плюс приладу. Серед мінусів відзначимо чималі габарити, високий рівень шуму і малу зносостійкість.
• Релейний — поєднує електроніку з механічним реле. Це щось середнє між електронним і сервепривідним приладом — як за розміром, так і за ціною. Робота такого трансформатора супроводжується клацанням при спрацьовуванні реле. Від нього ж залежить тривалість експлуатації пристрою.
• Електронний — працює від мікросхем, відрізняється високою швидкістю спрацьовування, великою надійністю, безшумністю і прийнятним розміром. Всі ці переваги не можуть не відбитися на ціні стабілізатора.
Де потрібні стабілізатори напруги?
В інтернет-магазині «Правильне електроживлення» ви можете купити стабілізатор напруги на вигідних умовах. Його застосовують не тільки для побутових цілей, але і на великих виробництвах:
• при наявності складного обладнання;
• в комунальних службах, де є котли, насоси, електродвигуни та генератори;
• в установах з дорогою технікою (медичними приладами, холодильниками для зберігання донорської крові, тренажерами, відеообладнання та ін.);
• в приватних будинках і квартирах, схильним до частих перепадів напруги.

Ремонт пральних машин Львів

Читайте також:

Як обрати стабілізатор напруги

kovkart

Comments are closed.

Встановлення ГБО Львів