Кілька слів про дизайн огорожі

Кілька слів про дизайн огорожі

Людина, яка створює дизайн кованих виробів повинна бути трохи чарівником, адже ковка — це чари, при якому з вогню народжується чудовий кований візерунок. Завдяки чудовій пластичності, кування дозволяє реалізувати дизайн будь-яких напрямків. Протягом сторіч художня ковка була і залишається методом вираження індивідуальності, унікальним способом визначити загальний стиль інтер’єру. Витончена і надійна, респектабельна і практична ковка є бездоганною в якості смислової основи при створенні будь-якого стилю, ковані вироби приймаються за основу дизайну.

   Тому обираючи ковані паркани , слід наперед подумати,чи кований виріб впишеться у загальну картину вулиці та сусідських парканів, як саме буде дивитися з боку вулиці, та наскільки затишною та комфортною  огорожа буде для вас особито. Обравши класичні варіанти візерунків — строгі решітки з піками, повторювані абстрактні чи геометричні візерунки,рослинний орнамент. Дизайнери радять щоб візерунок, окремі елементи або хоча б  загальний стиль  повторювати і в архітектурі будинку — візерункових світильниках, перилах сходів, решітках на вікнах, також на гойдалках, лавочках та інших садових меблях, мангалі.

    Один із важливих моментів: для тих, хто звик до цегляного, кам’яного або суцільного металевого забору, власникам часто буває незатишно і некомфортно від того, що від вулиці ділянку відокремлює лише прозора і удавана невагомістю ковка.Тому щоб повернути приватність посадіть виткі рослини, плодові або квіткові кущі, які виграшно виглядатимуть з боку вулиці і захищатимуть вас  від сторонніх поглядів.

Встановлення ГБО Львів