Кування металу, ручне кування

Кування металу являє собою високотемпературну його обробку, в результаті чого вдається виготовляти різні вироби складних форм, а також елементи прикраси та дизайну. Застосування даної технології є досить масштабною і не обмежується тільки лише заміським будівництвом. Температура, при якій стає можлива робота, залежить від типу металу. Так, для заліза оптимальною для роботи є температура 1250-800 ° C, а для сплавів з алюмінію всього 480-400 ° C.

Існує кілька способів кування металу:

  • ручне ( застосування кувалди або молота);
  • на молотах (інакше кажучи, машинне кування);
  • штампування (спосіб, при якому металу надається форма за допомогою спеціальних заготовок — штампів).

Варто відзначити, що крім гарячої, досить широко використовується кування холодного металу. Вироби виготовляються за допомогою спеціальних інструментів. Це менш витратний і більш швидкий спосіб виробництва різних металевих конструкцій. Найчастіше застосовується у виробництві виробів, які користуються на ринку гарним попитом і реалізуються у великих кількостях.

Ручне кування

     Ручне кування металу являє собою трудомісткий процес творення, в результаті якого самий непривабливий шматок заліза перетворюється на цілий витвір мистецтва.

Наше підприємство здійснює ручну кувку на замовлення, статті застосовуючи прогресивні технології зі збереженням давніх традицій.

Ми впевнені у своєму бездоганному результаті, оскільки:

  • враховуємо всі побажання замовників, створюємо згідно їх задумкам попередні начерки кованих виробів, радимо і пропонуємо власні варіанти;
  • володіємо штатом висококваліфікованих фахівців і досвідчених дизайнерів;
  • виконуємо роботу якісно і в зручні для клієнта юрист терміни.
Встановлення ГБО Львів