Ковані дашки

Ковані дашки

Вхідні дашки — це компактні споруди над дверями в будинок, магазин, офіс. Дашки несуть функцію захисту від несприятливих погодних явищ (вітру, дощу, бурульок, сонця). У приватних будинках можуть переростати в стоянки для авто та альтанки для відпочинку, в магазинах великі дашки стають літніми кафе, зупинками. Крім цього ковані дашки несуть ще й декоративну функцію.

 Ковані дашки — це декоративні і практичні конструкції над входом в будівлю. Звичайно основним їх призначенням, є захист від опадів або сонячного світла, але вони так само є невідмінним елементом інтер’єру вхідної ділянки. Ковані дашки  в основному діляться на два види, це зварні дашки або ж граціозні Ковані дашки .

Хоч зварні дашки не зможуть дати тих художніх переваг, які несуть в собі ковані дашки , а й у них є свої переваги. Перш за все, це звичайно вартість виробу. Більш низька вартість зварних дашків пов’язана з більш простими технологічними методами виготовлення, а так же матеріалом і конструкторськими ідеями. Зварні дашки  можуть бути витонченими, і вдало поєднуватися з архітектурним стилем прикрашеної будови. Вони прості, лаконічні та практичні. І звичайно важливе місце у виготовленні дашків має кування. Ковані дашки  цілком можуть прикрашати собою як житлові будівлі, офісні так і іншого призначення. Ковані дашки цілком можуть бути дуже ефективним і оригінальним «указником» на Ваш офіс. А чудова краса кованого дашка зробить виключно позитивне враження на Ваших потенційних клієнтів.

Ми покажемо безліч виготовлених і змонтованих нами об’єктів, дивлячись на які Ви зможете остаточно визначитися з вибором саме того кованого дашка , який ідеально підійде до фасаду Вашого будинку, офісу або будь-якого іншого приміщення. Потім наші дизайнери обов’язково зроблять дизайн-проект, який створить віртуальну картину дашка, який Ви хочете бачити. Потім вже наші фахівці виготовлять і грамотно змонтують для Вас дашок, який надалі буде дуже вишуканою і елегантною прикрасою Вашого входу.

Встановлення ГБО Львів