Ковані огорожі

Ковані забори

Для вибору ескізу кованого паркану користуйтеся нашим каталогом.

     Ви бачили два однакові ковані паркани? Схожі напевно бачили, а ось однакові, швидше за все, немає. Тому що при їх виготовленні, кожен майстер робить щось своє, те, що підказує йому чуття, досвід, фантазія, художній кругозір. Або ж художнє бачення дизайнера, за чиїм ескізом виготовляється кований паркан.

    Художній смак львівських майстрів передавався з покоління в покоління, і сьогодні можливо відтворити колоритний вигляд старих садиб і палаців, який додасть гармонійне і благородне звучання Вашій ділянці. Або надати інший відтінок зовнішнім виглядом ділянки.

Ковані забори прикрашені листям і квітами, зображеннями фігур тварин і людей, декоративними орнаментами, стали прекрасним рішенням для палаців, резиденцій і заміських будинків сучасної людини.

Як і інші ковані вироби, ковані огорожі є виробом ручної роботи. Тому якщо ви купити такий паркан з кованими елементами, то станете власником ексклюзивного елемента екстер’єру.

Якщо для вас дорого купити повністю кований паркан Львів, можливим рішенням буде зварна конструкція з кованими елементами. При правильних співвідношеннях таке поєднання виглядає дуже цікаво, а коштує дешевше.

   Можна розрахувати різні варіанти разом з нашими фахівцями і підібрати найбільш вигідний варіант, стосовно до вашої ситуації. Наша компанія має великий досвід в куванні, тому рішення вашої задачі напевно буде знайдено. Можна вибрати ескіз паркану з нашого каталогу.

До вас їдуть гості, під’їжджають до будинку, і що вони бачать насамперед? Ковані ворота та паркан. Це перше враження про господарів, про їх будинок, про їхній смак.

Такий же ефект виробляють паркани навколо вашого офісу, корпоративної будівлі, державної установи. Ваші партнери і конкуренти оцінять ваш художній смак. Кований забор для дачі буде радувати вас багато років.

Встановлення ГБО Львів